Ładowanie baterii w iPhone – kompendium wiedzy

iPhone to delikatne urządzenie, o które trzeba dbać, aby było trwałe. Aby to zrobić, trzeba zadbać o jego odpowiednią pielęgnację. Oto kilka rzeczy, które musisz zrobić, aby zadbać o swojego iPhone’a:

  • Czyszczenie ekranu za pomocą miękkiej szmatki. Do wytarcia ekranu użyj miękkiej szmatki.
  • Chroń swój telefon za pomocą etui i pokrowców lub kup do niego ochraniacze ekranu ze szkła hartowanego. Zapobiegnie to zarysowaniu telefonu i ochroni go przed upadkami i uderzeniami.
  • Jeśli często korzystasz z urządzenia w ciągu dnia, co tydzień lub dwa tygodnie wygospodaruj czas na naładowanie baterii. Dzięki temu będzie działał dłużej bez konieczności doładowywania go po krótkim ładowaniu.

Jak długo wytrzymuje bateria iPhone’a?

Żywotność baterii w iPhone jest bardzo ważnym elementem telefonu. Im więcej czasu możesz korzystać z telefonu, tym lepiej dla Ciebie.

Aby zapewnić długą żywotność baterii, telefon powinien być wyłączony, gdy nie jest używany, aby oszczędzać energię. Najlepiej też unikać korzystania z telefonu w godzinach szczytu, kiedy w sieci jest więcej użytkowników i energia zużywa się szybciej.

5 sposobów na bezpieczne ładowanie telefonu

Ważne jest, aby wiedzieć, jak bezpiecznie ładować telefon.

1) Nie należy ładować telefonu na miękkiej powierzchni, takiej jak łóżko lub kanapa, ponieważ może to spowodować przegrzanie i zapalenie się baterii.

2) Używaj ładowarki i kabla zalecanych przez producenta i dostarczonych z urządzeniem lub kupuj tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

3) Ładuj telefon w dobrze wentylowanym miejscu, z dala od materiałów łatwopalnych, takich jak koce, ubrania, zasłony, meble i zwierzęta domowe.

4) Staraj się nie ładować urządzenia, gdy idziesz spać lub pozostawiasz je bez opieki przez dłuższy czas, aby nie było ryzyka, że zapomnisz o nim i przegrzeje się ono podczas snu lub pozostawienia domu bez opieki przez dłuższy czas.

5 Podczas ładowania urządzeń należy trzymać dzieci z dala od gniazdek, ponieważ mogą one nie rozumieć, co robią i mogą zostać porażone prądem, jeśli dotkną metalowej części gniazdka mokrymi rękami.

Nieautoryzowany serwis Apple – dlaczego warto?

Nieautoryzowany serwis Apple to miejsce, w którym można uzyskać profesjonalne usługi naprawy lub konserwacji urządzeń marki Apple. Chociaż nie jest to oficjalny serwis firmy, cieszy się on dużą popularnością wśród wielu użytkowników i może być doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają taniej i szybkiej naprawy swoich urządzeń. Koszt naprawy w nieautoryzowanym serwisie Apple Jedną z […]

Czytaj więcej

Gdzie kupić iPhone? Poradnik dla kupującego.

Zastanawiasz się nad zakupem smartfonu od Apple, ale nie wiesz jaki iPhone wybrać lub gdzie tanio kupić iPhone’a? iPhone’a można zakupić na wiele sposobów. Mnogość dystrybutorów, cen, modeli i ich wersji pamięci powodują, że trudno o pewność, czy upatrzony model jest tym, czego szukasz. W tym poradniku pokażemy na co zwrócić uwagę przy wyborze modelu […]

Czytaj więcej

Stacja dokująca do Apple Macbook Pro

MacBook Pro Dock to stacja dokująca do MacBooka Pro. Zapewnia port połączenia dla zewnętrznego monitora, dysku twardego, klawiatury i myszy. MacBook Pro Dock to urządzenie, które łączy się z Macbookiem i udostępnia porty dla innych urządzeń, takich jak zewnętrzny monitor, klawiatura i mysz. Co wziąć pod uwagę przy wyborze Dockera MacBooka Pro MacBook Pro to […]

Czytaj więcej