Stacja dokująca do Apple Macbook Pro

MacBook Pro Dock to stacja dokująca do MacBooka Pro. Zapewnia port połączenia dla zewnętrznego monitora, dysku twardego, klawiatury i myszy. MacBook Pro Dock to urządzenie, które łączy się z Macbookiem i udostępnia porty dla innych urządzeń, takich jak zewnętrzny monitor, klawiatura i mysz.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze Dockera MacBooka Pro

MacBook Pro to przenośny, lekki laptop przeznaczony zarówno do pracy, jak i zabawy. Posiada wyświetlacz Retina i smukły, elegancki wygląd. MacBook Pro ma wiele różnych modeli o różnych specyfikacjach i funkcjach dostosowanych do Twoich potrzeb.

Wybierając odpowiednią stację dokującą do MacBooka Pro, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Musisz upewnić się, że stacja dokująca będzie w stanie z łatwością podłączyć wszystkie Twoje urządzenia, powinna mieć wystarczającą ilość dostępnych portów i nie powinna zajmować zbyt dużo miejsca na biurku.

Najlepszye stacje dokujące MacBook Pro na rynku

Stacje dokujące do MacBooka Pro to niezbędne akcesorium dla profesjonalistów, którzy muszą łączyć się z siecią biurową i innymi urządzeniami peryferyjnymi.

Poniżej znajduje się lista 10 najpopularniejszych stacji dokujących do MacBooka Pro dostępnych na rynku.

1) Stacja dokująca Akitio Thunder2 Quad do MacBooka Pro: ta stacja dokująca jest stworzona dla profesjonalistów, którzy potrzebują dużej łączności w jednym miejscu. Posiada cztery porty USB 3, jeden port Ethernet i dwa porty Thunderbolt 2. Posiada również wbudowany czytnik kart i port HDMI, który można wykorzystać do podłączenia zewnętrznego monitora. Ta stacja dokująca ma również wbudowany zasilacz, więc nie musisz się martwić o znalezienie oddzielnego gniazdka elektrycznego lub zabranie ze sobą własnego przewodu zasilającego podczas podróży.

2) Podłączana uniwersalna stacja dokująca UD-3900 USB-C: Ta stacja dokująca jest idealna, jeśli potrzebujesz czegoś prostego, co wykona pracę bez żadnych problemów i komplikacji. Ma trzy porty USB.

Gdzie kupić iPhone? Poradnik dla kupującego.

Zastanawiasz się nad zakupem smartfonu od Apple, ale nie wiesz jaki iPhone wybrać lub gdzie tanio kupić iPhone’a? iPhone’a można zakupić na wiele sposobów. Mnogość dystrybutorów, cen, modeli i ich wersji pamięci powodują, że trudno o pewność, czy upatrzony model jest tym, czego szukasz. W tym poradniku pokażemy na co zwrócić uwagę przy wyborze modelu […]

Czytaj więcej
naprawa iphone

Naprawa iPhone’a – Czy można naprawić iPhone’a?

Naprawa uszkodzonego iPhone’a jest prawie zawsze najlepszym i najtańszym sposobem na rozwiązanie problemów z urządzeniem. Ale aby to zrobić, musisz zwrócić się do profesjonalnego serwisu naprawy iPhone’a. Próba samodzielnego naprawienia nawet najmniejszego problemu może pogłębić istniejące uszkodzenia lub nawet stworzyć nowe problemy, które wymagają droższych napraw. Jedynym wyjątkiem od tej sprawdzonej reguły jest sytuacja, gdy […]

Czytaj więcej

Serwis iPhone we Wrocławiu ulica Hubska

Dobre serwisy naprawcze iPhone we Wrocławiu zadbają o Twój smartfon. Oferujemy takie usługi, jak naprawa szyb, wymiana ekranu czy wymiana baterii. „Naprawy Apple są wykonywane przez wykwalifikowany personel, który od wielu lat pracuje z urządzeniami amerykańskiego producenta. Wrocławski serwis naprawy iPhone’ów używa oryginalnych części zamiennych, aby zapewnić bezproblemowe działanie. Nazwa firmy: AppleFix.pl – serwis Apple, […]

Czytaj więcej